Aktualności

Półkolonie z robotyką

Od lipca rozpoczynają się w naszej szkole półkolonie  letnie z LEGO robotyką. Dla uczestników wakacyjnej zabawy, Planeta Robotów przygotowała wiele atrakcji. Dzieci będą budować i programować roboty, tworzyć konstrukcje DIY oraz przeprowadzać doświadczenia.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Planetą Robotów pod numerami telefonów:731 471 482 / 731 471 000od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00

więcej 

Piknik Rodzinny

W dniu 20 czerwca, w naszej szkole odbędzie się Piknik Rodzinny. Z tej okazji uczniowie przygotowali specjalny występ dla swoich Rodziców. Dzieci pokażą również, czego nauczyły się w ciągu roku szkolnego podczas zajęć tanecznych. Po występach, dzieci wraz z Rodzicami będą grillować  i bawić się na Pikniku w naszym szkolnym ogrodzie. Życzymy udanej zabawy!

więcej 

Przedstawienie w Teatrze „Guliwer”

W dniu 15 czerwca, dzieci z klasy 0 idą do teatru "Guliwer" na Spektakl pt. "Obcy w lesie". Przedstawienie to opowie dzieciom, że zbyt pochopne osądzanie innych może być niesprawiedliwe i krzywdzące.Mamy nadzieję, że Spektakl będzie dla dzieci piękną lekcją tolerancji.

więcej 

Spotkanie informacyjne

Rekrutacja uzupełniająca do klas 0-3 spotkanie informacyjne: 4 czerwca 2018, godz. 18.00
Zapraszamy rodziców na spotkanie z dyrektorem dwujęzycznych placówek PWN
Przyjdź i poznaj:
  • autorski program polsko-angielskiej edukacji dwujęzycznej
  • wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną
  • najbliższą okolicę przedszkola i szkoły.

więcej