Aktualności

Wycieczka do teatru

W poniedziałek, 16 października o godz. 12.00 uczniowie klas 0 i 1 idą do Och-Teatru na premierowy spektakl "Śpiąca Królewna". Po powrocie opiszą z pewnością swoje wrażenia w Kronice.

więcej 

Pasowanie na ucznia

W sobotę, 14 października obchodzimy pierwsze w naszej szkole święto Komisji Edukacji Narodowej, dawny dzień nauczyciela. Dla nas jest to święto całej społeczności szkolnej: nauczycieli, dzieci, rodziców i wszystkich, dla których wychowanie i edukacja młodego pokolenia jest sprawą najważniejszą. Tego dnia uroczyście pasujemy naszych pierwszoklasistów na uczniów.

więcej 

Wycieczka do Dyniolandu

W czwartek, 5 października, klasa 1 i zerówka jadą na pierwszą wycieczkę do Dyniolandu. Będą zwiedzać Mini Zoo, znajdować właściwą drogę w słomianym labiryncie, zobaczą ogród warzywny i gatunek dyni olbrzyma. Po powrocie opiszą swoje wrażenia w naszej Kronice.

więcej 

Edukacja pod znakiem PWN na antenie radiowej

Dwujęzyczne Przedszkole i Szkoła PWN cieszą się zainteresowaniem mediów. Dyrektor placówki – Pani Magdalena Bedyńska – już po raz drugi była gościem Polskiego Radia. W piątek 10 marca wystąpiła w audycji Stacja Nauka, emitowanej w Programie Czwartym.

więcej