Aktualności

Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku

Dnia 21 lutego (tj. obecny czwartek) uczniowie oddziału zerówki Dwujęzycznego Przedszkola i Szkoły PWN wraz ze swoim wychowawcą Panią Eweliną Łazarowicz oraz opiekunami udają się do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Życzmy im miłych wrażeń i udanej zabawy.

więcej 

Dzień otwarty 16 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły, na kolejny w tym roku kalendarzowym Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 lutego, zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą szkoła już od godz. 10.00. W programie lekcje pokazowe w języku polskim i angielskim, zwiedzanie szkoły, spotkanie informacyjne dla rodziców. Rekrutacja na rok szkolny 2019-20 trwa i miejsc jest coraz mniej! Zapraszamy!

więcej 

Już 12 stycznia zapraszamy na Dzień Otwarty!

Już w najbliższą sobotę, 12 stycznia br., o godz. 10.00, serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi, do naszej szkoły na Dzień Otwarty. W programie lekcje pokazowe w języku polskim i języku angielskim, spotkanie z Dyrektor Szkoły oraz  zwiedzanie. Zobaczycie jak piknie i kolorowo jest w naszej szkole. Zapisy pod numerem telefonu: +48 508 278 278 lub mailowo Katarzyna.Wojtas@pwn.pl

więcej 

Zapraszamy na Dzień Otwarty

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na Dzień Otwarty, który odbędzie się 8 grudnia 2018 r. (sobota), godz. 10.00. W programie spotkanie informacyjne z rodzicami, lekcje pokazowe w języku polskim i angielskim, zwiedzanie szkoły, możliwość rozmowy z nauczycielami.Zachęcamy do zapisywania się:tel. +48 508 278 278mail: Katarzyna.Wojtas@pwn.plSERDECZNIE ZAPRASZAMY!

więcej 

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2018/19

Wszystkich uczniów klas 0, 1, 2 wraz z rodzicami, serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, które odbędzie się w poniedziałek 3 września o godzinie 9.00.Po uroczystości uczniowie wraz z rodzicami wezmą udział w zajęciach integracyjnych w swoich klasach.Życzymy wszystkim uczniom, by nauka w nowym roku szkolnym była udaną przygodą edukacyjną pełną sukcesów.Dzieciom, które po raz pierwszy przekraczają próg naszej szkoły życzymy, żeby radość i entuzjazm towarzyszył Wam podczas całej drogi edukacji. 

więcej