Dzień otwarty już 7 marca!

W sobotę, 7 marca zapraszamy na …podwójny dzień otwarty na Rostafińskich 1. Podwójny, bo równocześnie zapraszamy Państwa do naszej Szkoły Podstawowej PWN i do Przedszkola PWN. Mieszczą się pod wspólnym dachem, w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.

Zapraszamy na spotkanie z dyrektorką i  kadrą pedagogiczną. To okazja do bliższego poznania się, obejrzenia naszego budynku, sal lekcyjnych oraz ogrodu.

W naszych placówkach realizujemy program nauczania języka angielskiego certyfikowany przez Cambridge University International Education. Takim certyfikatem mogą się pochwalić naprawdę nieliczne placówki w Polsce. Jak uczymy angielskiego w naszym Przedszkolu i Szkole, na czym polega metoda immersji, czym jest Cambridge Primary – o to wszystko mogą Państwo zapytać już w sobotę 7.03.

Na dzień otwarty zapraszamy oczywiście z dziećmi!

Kiedy dorośli będą się dowiadywać szczegółów o naszych placówkach, dzieci wezmą udział w zajęciach „Everyone’s important”, które poprowadzą nasi specjaliści. Będą to zajęcia muzyczno-ruchowe i plastyczne prowadzone w języku polskim i angielskim. Ich uczestnikiem będzie również Zi, czyli nasza maskotka i bohater programu Sanford Harmony, który wspiera edukację dzieci w naszej Szkole i Przedszkolu.

Dla dzieci zabawa – dla rodziców spotkanie z psychologiem, rzecz jasna o zabawie właśnie, a konkretnie o roli zabawy w życiu dziecka i rodziców. Na serio, bo z naszym psychologiem.

Gdzie: Przedszkole i Szkoła Podstawowa PWN, 
ul: Józefa i Jana Rostafińskich 1

Kiedy: 7 marca (sobota), godz. 10.00 -12.00


Dla rodziców:

  • Krótka historia Przedszkola i Szkoły Podstawowej PWN.
  • Warsztaty dla rodziców „Rola zabawy w życiu dziecka i rodziców”.
  • Spotkanie z kadrą nauczycielską, zwiedzanie placówek.

Dla dzieci:

  • Zabawa z rówieśnikami pod opieką nauczycieli Przedszkola i Szkoły PWN.
  • Spotkanie z Maskotką Zi i zajęcia w języku polskim i angielskim „Everyone’s important”.
  • Niespodzianka!

Serdecznie zapraszamy: Szkoła Podstawowa PWN i Przedszkole PWN to jedyne placówki PWN w Polsce. A PWN to przecież edukacja w najlepszym wydaniu. Przyjdą Państwo? Proszę dać nam znać, że tak. Tel. 508 278 278 lub sekretariat.rostafinskich@pwn.pl