Święto Książki

W czwartek 17 maja obchodziliśmy w naszej szkole Święto Książki. Odbył się kiermasz książki przeczytanej, nasi uczniowie przebrali się za ulubionych bohaterów literackich (i nie tylko!), a na koniec mieliśmy spotkanie z wyjątkowym gościem – panią Dorotą Gellner, której wierszyki i piosenki cieszą się wielką popularnością wśród dzieci!

Wycieczka do zoo

W dniu 8 maja odwiedziliśmy Ogród Zoologiczny w Warszawie i wzięliśmy udział w lekcji na temat karmienia zwierząt w zoo. Mieliśmy okazję dotknąć wielu ciekawych zwierząt – tylko niektórzy bali się węża, krocionogów i jaszczurek.

[:en]On Thursday we celebrated the Book Festival in out school! We took part in book fairs, out students dressed up as favourite literary characters (and not only!) and we had a great honour to host a very special guest – Dorota Gellner, whose rhymes and songs are very popular with children