Obietnica Zerówkowicza

14 października, był dla nas bardzo wyjątkowym dniem. Tego dnia w naszej szkole zdobywaliśmy Sprawności Zerówkowicza. Musieliśmy wykonać, aż 15 zadań. Wszystkim udało się przejść wszystkie próby bezbłędnie. Na uroczystym apelu, na którym występowaliśmy przed naszymi rodzicami, złożyliśmy również obietnicę. Brzmiała tak:

Obiecuję dbać o dobre imię swojej szkoły, być dobrym kolegą i koleżanką, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Za rok przed nami ślubowanie pierwszoklasisty, nie możemy się doczekać.

Uczniowie klasy 0

Kolory jesieni (październik)

Jesienią można zbierać grzyby. Janek kl. 0

Pod dębami można znaleźć żołędzie. Franek kl. 0

Liście spadają z drzew. Liza kl. 0

Wiewiórki robią zapasy na zimę. Nina kl.0

Można znaleźć kasztany pod kasztanowcem. Misia kl.0

Liście mają kolor żółty, czerwony, pomarańczowy i brązowy. Kosma kl.0

Jesienią na dworze robi się chłodniej, dni stają się krótsze, a noce dłuższe. Marianna kl.0

Tyle już wiemy o jesieni !!!

Dynioland – magiczna kraina wielkich dyń.

5 października wszyscy uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do DYNIOLANDU w poszukiwaniu największej dyni na świecie. A oto ich relacja z tego dnia:

W DYNIOLANDZIE podobały nam się duże dynie. Były też takie mniejsze. Miały różne kształty. Jedna wyglądała jak ogórek (śmiech). Największa ważyła 350 kg.

Karmiliśmy też zwierzęta, ale nie dyniami tylko marchewkami i pietruszkami. Próbowaliśmy zupy dyniowej (wolimy pomidorową).

Uczniowie kl. 0 i I