100 lat Niepodległej

W tym roku Polska obchodziła 100-lecie odzyskania Niepodległości. W naszej szkole to wydarzenie celebrowaliśmy przez cały tydzień. Od 5 do 9 listopada uczniowie naszej szkoły brali udział w różnych aktywnościach: wykonywali prace plastyczne, uczyli się Hymnu Polski i pieśni patriotycznych, tańczyli poloneza oraz przygotowali akademię z okazji 11 listopada. To był dla nas bardzo wyjątkowy czas. Czujemy dumę z tego, że jesteśmy Polakami!

Listopad zakończyliśmy wielką niespodzianką! Nauczyciel religii i etyki, Artur Turemka, przygotował przedstawienie pt.: Entliczek Pentliczek. Wcielił się zarówno w reżysera, jak i aktora – w roli zielonego robaczka bardzo spodobał się dzieciom. Czekamy na więcej…