Aktualności

Ważne terminy!

W najbliższym czasie przez naszą szkołę i przedszkole planowanych jest kilka istotnych wydarzeń:

4-6 czerwca - to termin, w którym dla klasy 0, 1 oraz 2 będą przebywać pod opieką swoich wychowawców na tzw. Zielonej Szkole. Główny celem podróży naszych uczniów jest miejscowość Białobrzegi. Życzmy im wielu wspaniałych wrażeń oraz udanego wypoczynku.

10 czerwca - data Dnia Sportu dla Szkoły PWN

14 czerwca - uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz Piknik Rodzinny, który rozpocznie się o godz. 16:00. Jest to wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich rodziców wraz z ich dziećmi.

19 czerwca - oficjalne zakończenie roku szkolnego. Początek uroczystości planowany jest o godz. 9:00 (sala gimnastyczna).

więcej 

Akredytacja Cambridge

Z wielką radością chcemy poinformować, że nasza szkoła od wrzenia 2019 roku dołączy do prestiżowego programu Cambridge Primary. Więcej informacji znajdziecie Państwo, klikając w logotyp zmieszczony pod tekstem

więcej 

Głosowanie na patrona szkoły

Dyrekcja i całe grono pedagogiczne z wielką radością pragnie poinformować wszystkich rodziców, że wszczęta została procedura nadania imienia naszej placówce. Wspólnie z dziećmi wybraliśmy trzech kandydatów: Jana Miodka, Jerzego Bralczyka i Stephena Hawkinga. W związku z tym, w holu głównym od dzisiaj (1 kwietnia), wywieszone będą sylwetki naszych kandydatów, a w sekretariacie od wtorku (2 kwietnia), będzie można pobrać kartę do głosowania i oddać swój głos. Każda osoba może zagłosować tylko raz.  Swoje głosy oddadzą również nauczyciele i uczniowie klas 0-2. W sobotę 13 kwietnia, podczas pikniku Naukowego, zostaną ogłoszone oficjalne wyniki. Wszystkich Państwa zachęcamy do głosowania.

więcej 

Wycieczka do Muzeum Azji i Pacyfiku

Dnia 21 lutego (tj. obecny czwartek) uczniowie oddziału zerówki Dwujęzycznego Przedszkola i Szkoły PWN wraz ze swoim wychowawcą Panią Eweliną Łazarowicz oraz opiekunami udają się do Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie. Życzmy im miłych wrażeń i udanej zabawy.

więcej 

Dzień otwarty 16 lutego 2019 r.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły, na kolejny w tym roku kalendarzowym Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 lutego, zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą szkoła już od godz. 10.00. W programie lekcje pokazowe w języku polskim i angielskim, zwiedzanie szkoły, spotkanie informacyjne dla rodziców. Rekrutacja na rok szkolny 2019-20 trwa i miejsc jest coraz mniej! Zapraszamy!

więcej