Nasza kadra

„Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala,
nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje,
nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje –
przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.”

Janusz Korczak

Kadrę nauczycielską tworzą doświadczeni wychowawcy, którzy dostosowują metody pracy do potrzeb i możliwości każdego ucznia, wspomagając tym samym jego rozwój.

Nauczyciele pracujący w naszej szkole:

• zachęcają do działania i współpracy
  • rozbudzają kreatywność i ciekawość świata
  • doceniają każde, nawet najmniejsze osiągnięcie
  • uczą wrażliwości, kultury bycia na co dzień
  • wskazują właściwe wzory zachowań i dają dobry przykład.

Dyrektor Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej PWN

Magdalena Bedyńska – dyrektor Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej PWN. Pełniła rolę twórcy oraz funkcję pierwszego dyrektora w kilku szkołach na terenie Warszawy, m.in.: w Szkole Podstawowej Bednarska oraz w Szkole Podstawowej i Gimnazjum Przymierza Rodzin nr 3.

Wykwalifikowany metodyk nauczania języka francuskiego i certyfikowany egzaminator nowej matury. Przez 8 lat była Ekspertem Rady Europy do spraw nauczania języków obcych. Posiada długoletnie doświadczenie jako nauczycielka języka francuskiego w Dwujęzycznym Liceum Ogólnokształcącym im. Narcyzy Żmichowskiej oraz w I Liceum Ogólnokształcącym na Bednarskiej, a także jako lektor w Szkole Głównej Handlowej i Uczelni Łazarskiego.

Została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Jej pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą, lubi pracę koncepcyjną i organizacyjną. Kocha wędrówki górskie, przyrodę, wszelką aktywność sportową, dobrą muzykę i literaturę.