Aktualności

 powrót

Spotkanie w Szkole PWN

We wtorek 28 lutego odbyło się drugie już spotkanie z rodzicami w sprawie rekrutacji do Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej PWN. Zebranie poprowadziła dyrektor szkoły – Magdalena Bedyńska oraz prezes PWN Wydawnictwa Szkolnego – Dorota Twarowska.

Obie panie przedstawiły zasady funkcjonowania szkoły, program nauczania i zasady rekrutacji. W dalszej kolejności odpowiadały na pytania licznie zgromadzonych rodziców. Większość z nich podjęła decyzję o przystąpieniu do rekrutacji, która rozpoczyna się już w marcu.

Pani Magdalena Bedyńska ujęła rodziców swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem zawodowym, związanym zarówno z nauczaniem jak i zarządzaniem szkołą. Pani dyrektor cieszy się również popularnością w mediach: artykuły i wywiady z nią zostały opublikowane, m.in. w Gazecie Stołecznej, na portalu zwierciadlo.pl oraz w radiowej Trójce w programie Godzina wychowawcza.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania wywiadu na temat dwujęzyczności:
www.polskieradio.pl/9/5363/Artykul/1733043,Przez-zabawe-a-nie-slowka-Jezyk-obcy-dla-dzieci

Zapraszamy również do lektury:

Gazeta Stołeczna

Zwierciadlo.pl

KochanaMama.pl

LivingNatural.pl

 

 

 powrót