Zajęcia dodatkowe

Bezpłatne zajęcia dodatkowe: joga, koło informatyczne, koło gier planszowych, koło kreatywnego myślenia rozpoczną się 01.10.2019 r.

Dzieci z grup 3, 4 i 5- latków prosimy zgłaszać u wychowawców grup bezpośrednio lub mailowo.

Uczniów z klas 0, 1 i 2 prosimy zgłaszać u wychowawców klas bezpośrednio, mailowo lub za pomocą elektronicznego dziennika Librus.

• Płatne zajęcia dodatkowe (robotyka, ceramika, szachy, piłka nożna, judo, zajęcia taneczne i baletowe, tenis, joga) prowadzone przez instruktorów z firm zewnętrznych przez najbliższe dwa tygodnie, tj. 01-11.10.2019 r. będą odbywać się w formie zajęć pokazowych dla poszczególnych grup i klas.

O terminach i godzinach pokazów będziemy informować na bieżąco.

Zapisów na te zajęcia również dokonujemy u wychowawców.

Minimalna liczba uczestników, aby dane koło ruszyło, to 6 osób (z wyjątkiem zajęć tenisa).

Po zaktualizowaniu list chętnych na zajęcia opublikujemy harmonogram zajęć, który jest uzależniony od liczby zapisanych dzieci.

Prosimy o przemyślany wybór zajęć, ponieważ uczestnictwo w wybranych zajęciach będzie obowiązywało do ferii zimowych.

Po tym terminie będzie można dokonać zmiany koła lub kontynuować wcześniej wybrane zajęcia.